
Вытяжка Electrolux LFG719X стальной
- В наличии
- Код: 109330735
369 990 ₸
Польшада жасалған — сенімді еуропалық сапа
Hob2Hood®. Сіздің ас үйдегі тамаша серіктесіңіз
Hob2Hood® функциясы пісіру беті қосылған кезде сорғыштың жарығын автоматты түрде қосады. Ас пісіру кезінде желдеткіштің жылдамдығы иістерді тиімді кетіріп, пісіру тақтасының қыздыру баптауларына сәйкес реттеледі.
ExtractionTech Plus сорғышы. Ауаны иістерден тиімді тазарту ExtractionTech Plus сорғышы әрбір тамақ пісіру кезінде ауаны тиімді тазартады және сергітеді. Сенімді қозғалтқыштың арқасында сорғыш иістерді кетіреді, ас үйді таза және жайлы етеді.
Pure Illumination - пісіру кезінде керемет көріну
Біздің Pure Illumination технологиямыз пісіру үрдісін анық көру үшін жарқын және тұрақты жарықтандыруды қамтамасыз етеді. Энергияны үнемдейтін LED-жарықтандыру бүкіл пісіру бетін біркелкі жарықтандырады, бұл пісірудің әрбір қадамын бақылауға мүмкіндік береді.
Grease Filter Plus сүзгісімен майдан тиімді қорғаныс
Grease Filter Plus сүзгісі ас пісіру кезінде майды сенімді ұстайды, соның арқасында сіздің ас үйіңізді таза күйінде қалады. Бұл сүзгіні әрі қарай барынша тиімді жұмыс істеуін қамтамасыз ету үшін қолмен немесе ыдыс жуғыш машинада жуу оңай.
Сүзгіге қызмет көрсету қажеттілігі туралы ескертумен енді ешқандай болжам жоқ.
Сүзгілерді қашан тазалау керектігін есте сақтаудың қажеті жоқ. Сорғышта май мен көмір сүзгілеріне қашан қызмет көрсету керектігін еске салатын ыңғайлы сүзгі хабарландыру жүйесі бар – оны өзіңіз қадағалап отырудың қажеті жоқ.
Сделано в Польше — европейское качество сборки
Hob2Hood®. Ваш идеальный партнер на кухне
Функция Hob2Hood® автоматически включает подсветку вытяжки при включении варочной поверхности. Во время приготовления скорость вентилятора регулируется в соответствии с настройками нагрева варочной панели, эффективно удаляя запахи.
ExtractionTech Plus. Высокопроизводительное удаление запахов
ExtractionTech Plus обеспечивает свежесть и чистоту на вашей кухне каждый раз, когда вы готовите. Высокопроизводительный мотор тщательно очищает воздух и удаляет запахи, создавая лучшую атмосферу для готовки.
Приготовление блюд в новом свете c Pure Illumination
Pure Illumination обеспечивает яркое долговечное освещение во время приготовления пищи. Энергоэффективные светодиодные лампы освещают всю варочную поверхность, позволяя легко увидеть каждую деталь во время приготовления блюд.
Эффективная защита от жира с фильтром Grease Filter Plus
Фильтр Grease Filter Plus надежно задерживает жир во время готовки, благодаря чему ваша кухня остается чистой. Этот фильтр легко мыть вручную или в посудомоечной машине для обеспечения максимальной эффективности дальнейшей работы.
Больше никаких догадок с уведомлением о необходимости обслуживания фильтра.
Нет необходимости помнить, когда чистить фильтры. Вытяжка имеет удобную систему уведомлений о фильтрах, которая напоминает вам, когда необходимо обслуживать жировой и угольный фильтры – вам не нужно следить за этим самостоятельно.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrolux |
| Количество скоростей | 4 |
| Тип встраивания | В шкаф |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9.4 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Потребляемая мощность | 220 Вт |
| Фильтр | жировой |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр патрубка воздуховода | 150 мм |
| Дизайн "Домино" | Нет |
| Максимальный уровень шума | 67 дБ |
| Материал корпуса | Металл |
| Особенности | интенсивный режим |
| Производительность | 700 куб.м/ч |
| Размеры (ВхШхГ) | 33.1x80x30 см |
| Режимы работы | отвод / циркуляция |
| Страна производства | Польша |
| Тип освещения | светодиодная лампа |
| Управление | Механическое |
| Установка | встраиваемая |
| Цвет | Стальной |
| Ширина | 80 см |
| Ширина встраивания | 77 см |
| Элементы управления | кнопочное |
- Цена: 369 990 ₸










