
Вытяжка AEG GDE686HB черный
- В наличии
- Код: 151031063
599 990 ₸
Польшада жасалған — кепілдендірілген сапа мен сенімділік.
Hob2Hood®. Ас үйдегі мінсіз серіктес.
Hob2Hood® функциясы тұмша пешті сымсыз қосқан кезде, сорғыштың көмескі жарығын қосады. Желдеткіштің жылдамдығы пісіру кезінде қыздыру деңгейіне байланысты реттеледі. Иіс пен булану туралы алаңдамай, дәмді тағамдар дайындаңыз.
ExtractionTech Pro сорғышы: жоғары қуат, ерекше балғындық
ExtractionTech Pro сорғышымен ас үйдегі ауаның жоғары сапасын сезініңіз. Сорғыш біздің ең қуатты қозғалтқышымызбен және жоғары жылдамдықты опциямен жабдықталған, бұл пісіру кезінде пайда болатын түтіндерді тиімді кетіруге және ерекше таза ауамен қамтамасыз етуге мүмкіндік береді.
Бөлшектерді Pure Illumination көмегімен бөлектеңіз
Pure Illumination энергиялық тиімді көмескі жарық тамақ пісіру кезінде максималды жарықтандыруды қамтамасыз етеді. Жарықдиодты шамдар пісіру кезінде барлық бөлшектерді оңай көруге мүмкіндік бере отырып, бүкіл пісіру бетін жарықтандырады.
Grease Filter Plus көмегімен майды тиімді кетіру
Grease Filter Plus сүзгісі майды жоғары тиімділікпен кетіреді, бұл таза пісіру ортасын қамтамасыз етеді. Сүзгіні қолмен немесе ыдыс жуғыш машинада оңай тазалауға болады, бұл тамаша нәтижелер үшін оңтайлы тиімділікті тұрақты сақтауға мүмкіндік береді.
Сүзгілерді тазалау қажеттілігі туралы еске салу жүйесі
Сорғыш сүзгілерді тазалау қажеттілігі туралы еске салудың ыңғайлы жүйесімен жабдықталған. Сорғыштағы индикатор май ұстағыш пен көмір сүзгілерін тазарту қажеттілігі туралы хабарлайды. Мұны өзіңіз үшін сақтаудың қажеті жоқ.
Сделано в Польше — гарантированное качество и надёжность.
Hob2Hood®. Идеальный партнер на кухне.
Функция Hob2Hood® активирует подсветку вытяжки при включении варочной панели в беспроводном режиме. Скорость вентилятора регулируется в зависимости от уровня нагрева во время приготовления блюд. Готовьте вкусные блюда, не беспокоясь о запахах и испарениях.
Вытяжка ExtractionTech Pro: высокая мощность, исключительная свежесть
Ощутите превосходное качество воздуха на кухне с вытяжкой ExtractionTech Pro. Она оснащена нашим самым мощным двигателем и опцией высокой скорости, что позволяет эффективно удалить пары, образующиеся при приготовлении пищи, и обеспечить исключительно свежий воздух.
Выделите детали с помощью Pure Illumination
Энергоэффективная подсветка Pure Illumination обеспечивает максимальную освещенность во время приготовления пищи. Светодиодные лампы освещают всю поверхность для приготовления пищи, позволяя легко увидеть каждую деталь во время готовки.
Эффективное удаление жира с помощью Grease Filter Plus
Фильтр Grease Filter Plus удаляет жир с высокой эффективностью, обеспечивая чистую среду для приготовления пищи. Фильтр легко очищается вручную или в посудомоечной машине, что позволяет постоянно поддерживать оптимальную эффективность для превосходных результатов.
Система напоминания о необходимости очистки фильтров
Вытяжка оснащена удобной системой напоминания о необходимости очистки фильтров. Индикатор на вытяжке оповещает о необходимости очистки жироулавливающего и угольного фильтров. Не нужно самим помнить об этом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AEG |
| Тип встраивания | В шкаф |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 14 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Потребляемая мощность | 270 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр патрубка воздуховода | 150 мм |
| Материал корпуса | Металл |
| Производительность | 750 куб.м/ч |
| Размеры (ВхШхГ) | 33х60х30 |
| Режимы работы | отвод / рециркуляция |
| Управление | Сенсорное |
| Установка | встраиваемая |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 60 см |
| Ширина встраивания | 60 см |
- Цена: 599 990 ₸




