
Вытяжка AEG DGE5661HM серебристый
- В наличии
- Код: 121859903
252 290 ₸
Польшада жасалған — кепілдендірілген сапа мен сенімділік.
Hob2Hood®. Ас үйдегі мінсіз серіктес.
Hob2Hood® функциясы тұмша пешті сымсыз қосқан кезде, сорғыштың көмескі жарығын қосады. Желдеткіштің жылдамдығы пісіру кезінде қыздыру деңгейіне байланысты реттеледі. Иіс пен булану туралы алаңдамай, дәмді тағамдар дайындаңыз.
ExtractionTech Pro сорғышы: жоғары қуат, ерекше балғындық
ExtractionTech Pro сорғышымен ас үйдегі ауаның жоғары сапасын сезініңіз. Сорғыш біздің ең қуатты қозғалтқышымызбен және жоғары жылдамдықты опциямен жабдықталған, бұл пісіру кезінде пайда болатын түтіндерді тиімді кетіруге және ерекше таза ауамен қамтамасыз етуге мүмкіндік береді.
Бөлшектерді Pure Illumination көмегімен бөлектеңіз
Pure Illumination энергиялық тиімді көмескі жарық тамақ пісіру кезінде максималды жарықтандыруды қамтамасыз етеді. Жарықдиодты шамдар пісіру кезінде барлық бөлшектерді оңай көруге мүмкіндік бере отырып, бүкіл пісіру бетін жарықтандырады.
Grease Filter Plus көмегімен майды тиімді кетіру
Grease Filter Plus сүзгісі майды жоғары тиімділікпен кетіреді, бұл таза пісіру ортасын қамтамасыз етеді. Сүзгіні қолмен немесе ыдыс жуғыш машинада оңай тазалауға болады, бұл тамаша нәтижелер үшін оңтайлы тиімділікті тұрақты сақтауға мүмкіндік береді.
Сүзгілерді тазалау қажеттілігі туралы еске салу жүйесі
Сорғыш сүзгілерді тазалау қажеттілігі туралы еске салудың ыңғайлы жүйесімен жабдықталған. Сорғыштағы индикатор май ұстағыш пен көмір сүзгілерін тазарту қажеттілігі туралы хабарлайды. Мұны өзіңіз үшін сақтаудың қажеті жоқ.
Сделано в Польше — гарантированное качество и надёжность.
Hob2Hood® — идеальный партнёр во время готовки
Функция Hob2Hood® автоматически и беспроводно включает подсветку вытяжки при запуске варочной панели. Скорость вентилятора регулируется в зависимости от уровня нагрева, позволяя готовить без лишних запахов и пара.
ExtractionTech Pro — высокая эффективность и свежий воздух
Вытяжка ExtractionTech Pro оснащена мощным мотором и интенсивным режимом, эффективно удаляющим пар и запахи, обеспечивая исключительную свежесть на кухне.
Pure Illumination — яркое освещение каждой детали
Энергоэффективная LED-подсветка Pure Illumination равномерно освещает всю зону приготовления, помогая контролировать каждый этап готовки.
Жировой фильтр — надёжный и простой в уходе
Эффективный жировой фильтр поддерживает свежесть воздуха и стабильную работу вытяжки. Его можно мыть вручную или в посудомоечной машине.
Индикатор очистки фильтра
Встроенная система уведомлений подсказывает, когда требуется очистка жирового или угольного фильтра — никакого ручного контроля.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AEG |
| Количество скоростей | 3 |
| Тип встраивания | В шкаф |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Антивозвратный клапан | Да |
| Потребляемая мощность | 250 Вт |
| Фильтр | жировой |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр патрубка воздуховода | 150 мм |
| Дополнительная информация | Удаленное управление Hob2Hood |
| Индикатор загрязнения фильтра | Да |
| Максимальный уровень шума | 61 дБ |
| Материал корпуса | Металл |
| Освещение | 2 лампы освещения по 4 Вт |
| Особенности | периметральное всасывание |
| Производительность | 700 куб.м/ч |
| Размеры (ВхШхГ) | 54x33.1x30 см |
| Режимы работы | отвод / циркуляция |
| Тип освещения | светодиодная лампа |
| Управление | Механическое |
| Установка | встраиваемая |
| Функции | пульт ДУ |
| Цвет | Серебристый |
| Ширина | 54 см |
| Ширина встраивания | 49.3 см |
| Элементы управления | кнопочное |
- Цена: 252 290 ₸










