
Варочная поверхность Electrolux EHF6241FOK черный
- В наличии
- Код: 109772342
229 990 ₸
Румынияда жасалған — еуропалық деңгейдегі сенімділік мен ыңғайлылық
Басқару тақтасынан барлық мүмкіндіктерге тікелей қол жеткізу. Ыңғайлы басқару тақтасы тікелей пісіру бетінде орналасқан, осылайша сіз барлық параметрлерге әрқашан жылдам қол жеткізе аласыз. Пісіру параметрлерін қарапайым және оңай реттеңіз.
Қай аймақтар әлі ыстық екенін әрқашан көрініп тұрады
Қалдық жылу индикаторларының арқасында сіз әрқашан пісіру тақтасының қай аймақтары әлі жылы екенін білесіз. Бұл пайдалану кезінде қауіпсіздік пен жайлылықты арттырады.
Кездейсоқ қосудан қорғау — балалардың қауіпсіздігі үшін
Ақылды бұғаттау мүмкіндігі балалардың пісіру тақтасын кездейсоқ қосуына жол бермейді. Бір рет түрту арқылы іске қосылады.
Оңай тазаланатын бет
Тақтаның шыны-керамикалық бетін таза ұстау өте оңай - оны қолданғаннан кейін сүрту жеткілікті.
Бұл тәуелсіз пісіру тақтасы сізге орнатылатын орынды таңдауға көбірек еркіндік береді. Оны сіздің пісіру стиліңізге ыңғайлы жерге қойыңыз.
Сделано в Румынии — надёжность и удобство европейского уровня
Прямой доступ ко всем функциям с панели управления
Удобная панель управления расположена прямо на варочной поверхности, чтобы вы всегда имели быстрый доступ ко всем настройкам. Просто и легко регулируйте параметры приготовления.
Всегда видно, какие зоны ещё горячие
Благодаря индикаторам остаточного тепла вы всегда точно знаете, какие зоны варочной панели ещё тёплые. Это повышает безопасность и комфорт при использовании.
Защита от случайного включения — для безопасности детей
Умная функция блокировки предотвращает случайное включение варочной панели детьми. Активируется одним касанием.
Легко очищаемая поверхность
Стеклокерамическую поверхность панели очень просто содержать в чистоте — достаточно просто протереть её после использования.
Гибкость при установке
Эта независимая варочная панель предоставляет вам больше свободы выбора места для установки. Разместите её там, где это удобно именно для вашего стиля готовки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Electrolux |
| Дизайн "Домино" | Нет |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Всего конфорок | 4 |
| Глубина | 52 см |
| Глубина встраивания | 49 см |
| Индукционных конфорок | 4 |
| Материал поверхности | стеклокерамика |
| Панель конфорок | стеклокерамика |
| Переключатели | сенсорные |
| Расположение панели | спереди |
| Тип плиты | Электрическая |
| Тип поверхности | варочная |
| Чугунные решетки | Нет |
| Ширина | 59 см |
| Ширина встраивания | 56 см |
- Цена: 229 990 ₸






