
Посудомоечная машина AEG FSB64907Z стальной
- В наличии
- Код: 121841687
549 990 ₸
Польшада жасалған — кепілдендірілген сапа мен сенімділік.
Спутниктік шашыратқыш — бұрыштан бұрышқа дейін толық қамту
Тіпті, тығыз немесе үлкен ыдыстар да жақсы жуылады. AEG ыдыс жуғыш машиналарындағы спутниктік шашыратқыш суды камераның барлық аймақтарына, тіпті, қол жеткізу қиын бұрыштарға дейін жеткізуді қамтамасыз етеді. Бір-біріне жақын орналасқан заттар да таза күйінде қалады.
Спутниктік шашыратқыш — қуатты және мұқият жуу
Қос айналмалы шашыратқыш стандартты шашыратқышқа қарағанда үш есе көп қамтуды қамтамасыз етеді. Судың өзгеретін бұрышы ағындардың камераның әр бөлігіне жетуіне мүмкіндік береді, бұл мінсіз тазалыққа кепілдік береді.
MaxiFlex — сізге сәйкес бапталатын кеңістік
MaxiFlex иілгіш науасы кез-келген ас құралдары мен ас үй керек-жарақтары үшін жарамды — ұсақтан бастап ірі және стандартты еместерге дейін. Реттелетін бөлімдер мен тереңдіктің жоғарылауы әр затты ыңғайлы орналастыруға және оны бір цикл ішінде сапалы жууға мүмкіндік береді.
QuickSelect — бағдарламаның қарапайым және жауапты таңдауы
Қажетті цикл ұзақтығын таңдау үшін ыңғайлы сенсорлық жүгірткіні пайдаланыңыз. Ecometer функциясы сізге су мен электр қуатын үнемдеуге көмектесетін барынша экологиялық таза режимді ұсынады.
SoftSpikes — бокалдарды жұмсақ қорғау
Бокалдар — жүктеудің ең нәзік бөлігі, олар мұқият күтімді қажет етеді. Үстіңгі себеттегі SoftSpikes жұмсақ силикон бекіткіштері шыны ыдыстарды берік ұстап тұрады және жуу кезінде зақымданудан сақтайды.
Beam-on-Floor — бағдарлама жүрісінің желілік индикаторы
Beam-on-Floor технологиясы ыдыс жуғыш машинаның жұмысын оңай басқаруға көмектеседі. Цикл жүріп жатқанда, еденге қызыл нүкте проекцияланады. Жуу аяқталғаннан кейін және ыдыстарды түсіруге болады, индикатор түсі жасылға өзгереді. Қарапайым және көрнекі.
Сделано в Польше — гарантированное качество и надёжность.
Спутниковый разбрызгиватель — полное покрытие от угла до угла
Даже плотно расставленная или крупная посуда будет идеально вымыта. Спутниковый разбрызгиватель в посудомоечных машинах AEG обеспечивает подачу воды во все зоны камеры, достигая даже труднодоступных углов. Чистыми остаются и предметы, расположенные ближе всего друг к другу.
Спутниковый разбрызгиватель — мощная и тщательная мойка
Разбрызгиватель с двойным вращением обеспечивает охват в три раза больше по сравнению со стандартным. Меняющийся угол подачи воды позволяет струям достигать каждого участка камеры, гарантируя безупречную чистоту.
MaxiFlex — пространство, которое подстраивается под вас
Гибкая лоток MaxiFlex подходит для любых столовых приборов и кухонных принадлежностей — от мелких до крупных и нестандартных. Регулируемые перегородки и увеличенная глубина позволяют удобно разместить каждую вещь и обеспечить её качественное мытьё за один цикл.
QuickSelect — простой и ответственный выбор программы
Используйте удобный сенсорный ползунок, чтобы выбрать нужную длительность цикла. Функция Ecometer подскажет наиболее экологичный режим, который помогает экономить воду и электроэнергию.
SoftSpikes — мягкая защита бокалов
Бокалы — самая деликатная часть загрузки, им требуется бережный уход. Мягкие силиконовые фиксаторы SoftSpikes в верхней корзине надёжно удерживают стеклянную посуду и предотвращают её повреждение во время мойки.
Beam on Floor — световой индикатор хода программы
Технология Beam-on-Floor помогает легко контролировать работу посудомоечной машины. Пока цикл идёт, на пол проецируется красная точка. Когда мойка завершена и можно выгружать посуду, индикатор меняет цвет на зелёный. Просто и наглядно.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AEG |
| Класс энергопотребления | C |
| Количество температурных режимов | 3 |
| Тип управления | Электронное |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от детей | Нет |
| Защита от протечек | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вместимость | 14 комплектов |
| Высота | 81.8 см |
| Глубина | 55 см |
| Индикаторы наличия | ополаскивателя, соли |
| Количество программ | 7 |
| Наличие фасадной панели | Нет |
| Расход воды | 10.5 л |
| Режим половинной загрузки | Нет |
| Стандартные программы мойки | Eco, обычная программа для повседневного мытья |
| Тип | полноразмерная |
| Уровень шума при работе | 44 дБ |
| Установка | встраиваемая полностью |
| Цвет | Стальной |
| Ширина | 59.5 см |
| Энергопотребление за цикл | 0.75 кВтч |
- Цена: 549 990 ₸










